وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 104)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7«قبلی · بعدی »

برگزاری دومین جلسه شورای ثبت احوال شهرستان بانه

سه شنبه 17 مهر 1397
دومین جلسه شورای ثبت احوال شهرستان بانه در سال 97 در مورخه 97/7/16 به ریاست آقای شهیدی معاونت محترم سیاسی اجتماعی فرمانداری بانه و با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری بانه برگزار گردید و طی آن آقای شهیدی در مورد اهمیت ثبت وقایع چهارگانه حیاتی و آمارهای سازمان ثبت احوال و تاثیر آن در تصمیم گیریهای مدیران بحث نموده و تاکید نمودند که وقایع ولادت و وفات در مهلت های مقرر قانونی به اداره ثبت احوال اعلام گردد. در ادامه تاکید نمودند که در زمینه طلاق در سطح شهرستان تحقیقات میدانی توسط اساتید مجرب صورت گرفته تا علل و ریشه های این پدیده شوم مشخص و راه حلهای مناسب جهت به حداقل رساندن آن ارائه گردد . در ادامه آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد شش ماهه اول سال 97 اداره ثبت احوال بانه را ارائه نموده و در مورد ضرورت راه اندازی شبکه فیبر نوری بحث نموده و از فرمانداری ، شهرداری و اداره مخابرات درخواست همکاری نمودند ، و سپس اعلام نمودند که وقایع وفات روستاها بعضا با تاخیر اعلام می گردد و درخواست نمودند که دهیاریها ، خانه های بهداشت روستایی و اعضای شورای اسلامی وقایع ثبت وفات را در مهلت قانونی 10 روز پس از وفات به اداره ثبت احوال اعلام نمایند . سپس آقای محمدی پور رئیس اداره ثبت احوال نمشیر عملکرد آن اداره در شش ماهه اول سالجاری را با مقایسه مدت مشابه سال قبل ارائه نموده و به مشکلات ساختمان اداری اشاره نمودند .

بازدید آقای صومی مدیر کل ثبت احوال استان کردستان از اداره ثبت احوال بانه

پنج شنبه 25 مرداد 1397

دیدار آقای صومی مدیر کل ثبت احوال استان کردستان با آقای فلاحی فرماندار شهرستان بانه

پنج شنبه 25 مرداد 1397

برگزاری جلسه شورای ثبت احوال

دو شنبه 21 خرداد 1397
سپس آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد سال 1396 اداره ثبت احوال بانه و فراوانی 5 نام اول پسر و دختر در سطح شهرستان بانه و همچنین استان کردستان را ارائه نموده و اظهار داشتند که وضعیت ثبت وقایع ولادت و وفات در مهلت قانونی در سطح شهرستان بسیار عالی و بالای 5/99 درصد می باشد. سپس به اجرای طرح هر شهروند یک درخت توسط شهرداری بانه اشاره نمودند که برای هر نوزادی که متولد می شود با حضور والدین یک درخت شناسنامه دار کاشت می شود .و در ادامه اظهار داشتند که ساختمان اداره ثبت احوال نمشیر فرسوده و مستهلک بوده و جهت مرمت و بازسازی آن نیاز به اعتبار ویژه ای در کمیته برنامه ریزی شهرستان می باشد . در ادامه آقای محمدی پور رئیس اداره ثبت احوال نمشیر عملکرد سال 96 آن اداره را ارائه نموده و درخواست نمودند که اعتبار لازم برای تعمیر اداره ثبت احوال نمشیر در نظر گرفته شود .

بازدید آقای صومی مدیر کل ثبت احوال کردستان از اداره ثبت احوال بانه

پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397

برگزاری جلسه کارکنان اداره ثبت احوال بانه

یکشنبه 23 اردیبهشت 1397

برگزاری جلسه شورای ثبت احوال شهرستان بانه در مورخه 21/10/96

شنبه 23 دی 1396
سپس اشاره نمودند که سازمان ثبت احوال کشور جزو دستگاههای حاکمیتی بوده و خدمات آن بسیار مهم و اساسی می باشد .در ادامه آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد 9 ماهه سال 1396 اداره ثبت احوال بانه را ارائه نمودند و پیرامون تاریخچه سازمان ثبت احوال و وظایف سازمان بحث نمودند ، سپس از شهروندان درخواست نمودند که برای اخذ کارت هوشمند ملی هرچه سریعتر اقدام نمایند و آخرین مهلت آن پایان اسفند ماه سالجاری می باشد . در ادامه از کمیته امداد امام خمینی و اداره بهزیستی در خواست نمودند افراد تحت پوشش خود را جهت اخذ کارت هوشمند ملی به دفاتر پیش خوان سطح شهر هدایت نمایند .

برگزاری جلسه به منظور گرامیداشت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال

سه شنبه 5 دی 1396

سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال

شنبه 2 دی 1396

برگزاری جلسه شورای ثبت احوال شهرستان بانه در مورخه 14/8/96

دو شنبه 15 آبان 1396
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید منور گردید ، سپس رئیس جلسه آقای فلاحی ضمن عرض خیر مقدم به حضار در مورد اهمیت نام نیک برای فرزندان که تأثیر بسیار زیادی در شخصیت آنها در آینده خواهد داشت بحث نمود و تأکید نمودند از نامهایی که ریشه فرهنگی و مذهبی ایران زمین را دارند استفاده شود . سپس در مورد توسعه آرامستان مرکزی سلیمان بگ و همچنین تجهیز و راه اندازی غسالخانه آرامستان توسط شهرداری به ایراد سخن پرداختند و در ادامه در مورد اهمیت ویژگیهای کارت هوشمند ملی و نقش آن در دولت الکترونیک بحث نمودند. سپس آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد 6 ماهه اول سال 1396 اداره ثبت احوال بانه و همچنین آمارهای وقایع حیاتی پنج ماهه اول سالجاری استان کردستان را ارائه نمودند و درخواست نمودند که آرامستان مرکزی شهر ساماندهی شود تا وقایع وفات در سطح شهر بصورت متمرکز و در مهلت قانونی 10روز پس از فوت به اداره ثبت احوال اعلام گردد ، و در ادامه درخواست نمودند که مسئولین خانه های بهداشت روستائی و دهیاریها وقایع وفات را در مهلت قانونی به اداره ثبت احوال اعلام نمایند ، سپس در مورد پایان اعتبار کارتهای ملی قدیمی تا پایان سالجاری بحث نمودند.

برگزاری شورای ثبت احوال شهرستان بانه در مورخه 7/4/96

شنبه 10 تیر 1396
سپس تاکید نمودند که کلیه ادارات سطح شهرستان با اداره ثبت احوال در جهت ثبت بموقع وقایع حیاتی همکاری لازم را بعمل آورند سپس آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد سال 95 اداره ثبت احوال بانه را ارائه نموده و در مورد مشکلات و تبعات منفی ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی بحث نمودند و در ادامه از اداره آموزش و پرورش شهرستان بانه درخواست نمودند دانش آموزانی که به سن 15 سال رسیده اند را جهت تعویض و عکسدارنمودن شناسنامه به اداره ثبت احوال هدایت نمایند ، در ادامه آقای معروفی معاون اداره ثبت احوال نمشیر عملکرد اداره مربوطه را ارائه نموده و به بیان مشکلات و کمبودهای آن پرداختند .

تجليل از همكاران جانباز اداره ثبت احوال شهرستان بانه

چهار شنبه 13 اردیبهشت 1396

تقدیر از همکار گرامی آقای ابراهیم معروفی که به افتخار بازنشستگی نائل آمد.

شنبه 28 اسفند 1395
ابتدا آقای سجادی در خصوص فضائل اخلاقی و رفتار حسنه و سایر خصوصیات اخلاقی عالی آقای معروفی بحث نموده و از خدامت صادقانه ایشان تقدیر نمودند. در ادامه آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه درباره خصوصیات اخلاقی نیکو و پسندیده آقای معروفی بحث نمودند و از خدمات صادقانه ایشان تقدیر نمودند. سپس آقایان شهبازیان ، بهدادنیا و امینی نیز از خدامات ارزنده آقای معروفی تقدیر نمودند . در ادامه آقای معروفی از حسن نیت و همکاران اداره کل ثبت احوال استان کردستان و اداره ثبت احوال بانه تقدیر نموده و از انان طلب حلالیت نمودند. در پایان جلسه به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی به آقای معروفی اهدا شد .

افتتاح باجه ارائه خدامت سجلی دفتر پیشخوان خیاطی

جمعه 27 اسفند 1395

تقدیر امام جمعه موقت شهر بانه از کارکنان اداره ثبت احوال بانه

یکشنبه 17 بهمن 1395