وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 100)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7«قبلی · بعدی »

بازدید آقای صومی مدیر کل ثبت احوال کردستان از اداره ثبت احوال بانه

پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397

برگزاری جلسه کارکنان اداره ثبت احوال بانه

یکشنبه 23 اردیبهشت 1397

برگزاری جلسه شورای ثبت احوال شهرستان بانه در مورخه 21/10/96

شنبه 23 دی 1396
سپس اشاره نمودند که سازمان ثبت احوال کشور جزو دستگاههای حاکمیتی بوده و خدمات آن بسیار مهم و اساسی می باشد .در ادامه آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد 9 ماهه سال 1396 اداره ثبت احوال بانه را ارائه نمودند و پیرامون تاریخچه سازمان ثبت احوال و وظایف سازمان بحث نمودند ، سپس از شهروندان درخواست نمودند که برای اخذ کارت هوشمند ملی هرچه سریعتر اقدام نمایند و آخرین مهلت آن پایان اسفند ماه سالجاری می باشد . در ادامه از کمیته امداد امام خمینی و اداره بهزیستی در خواست نمودند افراد تحت پوشش خود را جهت اخذ کارت هوشمند ملی به دفاتر پیش خوان سطح شهر هدایت نمایند .

برگزاری جلسه به منظور گرامیداشت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال

سه شنبه 5 دی 1396

سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال

شنبه 2 دی 1396

برگزاری جلسه شورای ثبت احوال شهرستان بانه در مورخه 14/8/96

دو شنبه 15 آبان 1396
ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید منور گردید ، سپس رئیس جلسه آقای فلاحی ضمن عرض خیر مقدم به حضار در مورد اهمیت نام نیک برای فرزندان که تأثیر بسیار زیادی در شخصیت آنها در آینده خواهد داشت بحث نمود و تأکید نمودند از نامهایی که ریشه فرهنگی و مذهبی ایران زمین را دارند استفاده شود . سپس در مورد توسعه آرامستان مرکزی سلیمان بگ و همچنین تجهیز و راه اندازی غسالخانه آرامستان توسط شهرداری به ایراد سخن پرداختند و در ادامه در مورد اهمیت ویژگیهای کارت هوشمند ملی و نقش آن در دولت الکترونیک بحث نمودند. سپس آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد 6 ماهه اول سال 1396 اداره ثبت احوال بانه و همچنین آمارهای وقایع حیاتی پنج ماهه اول سالجاری استان کردستان را ارائه نمودند و درخواست نمودند که آرامستان مرکزی شهر ساماندهی شود تا وقایع وفات در سطح شهر بصورت متمرکز و در مهلت قانونی 10روز پس از فوت به اداره ثبت احوال اعلام گردد ، و در ادامه درخواست نمودند که مسئولین خانه های بهداشت روستائی و دهیاریها وقایع وفات را در مهلت قانونی به اداره ثبت احوال اعلام نمایند ، سپس در مورد پایان اعتبار کارتهای ملی قدیمی تا پایان سالجاری بحث نمودند.

برگزاری شورای ثبت احوال شهرستان بانه در مورخه 7/4/96

شنبه 10 تیر 1396
سپس تاکید نمودند که کلیه ادارات سطح شهرستان با اداره ثبت احوال در جهت ثبت بموقع وقایع حیاتی همکاری لازم را بعمل آورند سپس آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه عملکرد سال 95 اداره ثبت احوال بانه را ارائه نموده و در مورد مشکلات و تبعات منفی ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی بحث نمودند و در ادامه از اداره آموزش و پرورش شهرستان بانه درخواست نمودند دانش آموزانی که به سن 15 سال رسیده اند را جهت تعویض و عکسدارنمودن شناسنامه به اداره ثبت احوال هدایت نمایند ، در ادامه آقای معروفی معاون اداره ثبت احوال نمشیر عملکرد اداره مربوطه را ارائه نموده و به بیان مشکلات و کمبودهای آن پرداختند .

تجليل از همكاران جانباز اداره ثبت احوال شهرستان بانه

چهار شنبه 13 اردیبهشت 1396

تقدیر از همکار گرامی آقای ابراهیم معروفی که به افتخار بازنشستگی نائل آمد.

شنبه 28 اسفند 1395
ابتدا آقای سجادی در خصوص فضائل اخلاقی و رفتار حسنه و سایر خصوصیات اخلاقی عالی آقای معروفی بحث نموده و از خدامت صادقانه ایشان تقدیر نمودند. در ادامه آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه درباره خصوصیات اخلاقی نیکو و پسندیده آقای معروفی بحث نمودند و از خدمات صادقانه ایشان تقدیر نمودند. سپس آقایان شهبازیان ، بهدادنیا و امینی نیز از خدامات ارزنده آقای معروفی تقدیر نمودند . در ادامه آقای معروفی از حسن نیت و همکاران اداره کل ثبت احوال استان کردستان و اداره ثبت احوال بانه تقدیر نموده و از انان طلب حلالیت نمودند. در پایان جلسه به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی به آقای معروفی اهدا شد .

افتتاح باجه ارائه خدامت سجلی دفتر پیشخوان خیاطی

جمعه 27 اسفند 1395

تقدیر امام جمعه موقت شهر بانه از کارکنان اداره ثبت احوال بانه

یکشنبه 17 بهمن 1395

تقدیر از همکار گرامی آقای محمد حامدی که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند

شنبه 2 بهمن 1395
سپس آقای صادقی رئیس اداره ثبت احوال بانه نیز در مورد ویژگیهای منحصر به فرد و عالی آقای حامدی به ایراد سخن پرداختند و از خدمات صادقانه آن بزگوار تقدیر نمودند . در ادامه آقای حامدی نیز از حسن نیت و صمیمیت همکاران در دوران خدمت تقدیر نموده و از آنان طلب حلالیت نمودند . در پایان جلسه به رسم یادبود لوح تقدیری از طرف سازمان ثبت احوال کشور ، اداره کل ثبت احوال استان کردستان و اداره ثبت احوال بانه به آقای حامدی اهدا گردید.

بازديد آقاي آقايي مدير كل محترم ثبت احوال استان كردستان از اداره ثبت احول بانه

چهار شنبه 8 دی 1395

بزرگداشت سوم دي ماه روز ملي ثبت احوال

دو شنبه 6 دی 1395

بازديد آقاي عذيري فرماندار محترم شهرستان بانه از اداره ثبت احوال بانه

دو شنبه 6 دی 1395